O firmie

Remigiusz Pilas założył firmę EKO-PIL w roku 1990, nasza działalność zawsze była skoncentrowana na rozwiązywaniu problemów związanych z przemysłowym myciem części oraz regeneracją cieczy technologicznych. Zaangażowanie oraz specjalizacja sprawiły, że staliśmy się zaufanym partnerem wielu zakładów produkcyjnych w Polsce i Europie w dziedzinie projektowania oraz produkowania przemysłowych maszyn myjących, urządzeń regenerujących ciecze technologiczne oraz zbierających olej i inne ciecze węglowodorowe z powierzchni zanieczyszczonej wody.

Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na tworzenie specjalistycznych myjek dostosowywanych do poszczególnych detali oraz procesu, któremu należy je poddać w sposób najdogodniejszy dla użytkownika maszyny. Nasze doświadczenie oraz rzetelna współpraca z naszymi Klientami pozwoliły nam wypracować podstawowe typy zautomatyzowanych urządzeń myjących.

Myjki tunelowe typu PMO są ważnym elementem wielu pracujących w systemie ciągłym linii technologicznych, elastyczne w eksploatacji myjki komorowe serii KMN pracują w gniazdach produkcyjnych licznych fabryk, a nasze odolejacze z serii OGP okazały się trafną inwestycją dla wielu nie tylko dużych, ale i bardzo małych firm. Dzięki modułowej konstrukcji wszystkie nasze urządzenia możemy dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta.

Jakość oraz skuteczność myśli technicznej EKO-PIL przyniosła nam m.in. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Gdańskich Innowacje 2001 oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Surfex 2003 i 2005, dla nas najcenniejszym wyróżnieniem jest ciągle rosnące grono zadowolonych Klientów.

Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość, energooszczędność i niezawodność estetycznie połączone w kompaktowych i lekkich urządzeniach firmy EKO-PIL szybko okażą się dla Państwa firmy trafną inwestycją w dziedzinie przemysłowego mycia części oraz oczyszczania cieczy technologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, przesyłania nam zapytań i podkreślamy, że jesteśmy otwarci na nietypowe i śmiałe wyzwania.

© 2022 EKO-PIL sp. z o.o. sp.k.
tel. +48 58 691 7500     |     ekopil@ekopil.com
| DUNS: 851554989 | REGON: 386296866 | KRS: 0000845894 | VAT EU: PL6040218607 | EORI: PL604021860700000 |

Polityka prywatności (cookies)